lego-technic-cat-d11t-buldozer-42131-a-c2a491.jpg
lego-technic-cat-d11t-buldozer-42131-a-c2a491.jpg
lego-technic-cat-d11t-buldozer-42131-a-cba833.jpg
lego-technic-cat-d11t-buldozer-42131-a-89e-47.jpg

LEGO® Technic™ Cat® D11T Buldozer 42131 - Araç Seven Yetişkinler İçin Koleksiyonluk Yaratıcı Oyuncak Model Yapım Seti (3854 Parça)

Fiyat : ₺16.000,00(KDV Dahil)

Ucuzunabak: En İyi Fiyatlarla En Çok Beğenilen Ürünler !

1.000 TL ve üzeri ücretsiz kargo !Bu LEGO Technic Uygulama Kumandalı Cat D11 Buldozer (42131) setiyle en büyük Cat dozerin aslına uygun bir versiyonunu yaparken inşaat dünyasının kahramanını kutlayın. Bu büyük set, yetişkinlerin ilgi alanlarına odaklanarak kendilerine ayırdıkları kaliteli zamanın keyfini çıkarmasını sağlar. Bu model, tıpkı gerçek Cat buldozer gibi modüler bölümler şeklinde yapılır. LEGO hayranları, Ekim 2021’de yeni çıkan, sıkılaştırılabilen ve gevşetilebilen büyük LEGO paleti çok sevecek. Modeli yapmak daha başlangıç! Bu modeldeki çok sayıda gerçekçi özellik ve fonksiyonla keşfedecek çok şey var. Buldozer modelinizi kontrol edin Bu ağır iş makinesini çalıştırmak ve keşfetmek için CONTROL+ uygulamasını kullanın. Uygulamayı kullanarak aracı sürün ve direksiyonu çevirin. Uygulama, bıçağı kaldırırken, indirirken ve eğerken ya da riperi ve merdiveni kaldırırken ya da indirirken gerçekçi hareket sağlar. Mühendisliği keşfedin İnşa edilebilen LEGO Technic modelleri, LEGO severlerin ulaşılabilir ve gerçekçi bir şekilde mühendislik kavramlarını keşfetmesine olanak tanıyan gerçekçi hareketler ve mekanizmalara sahiptir.
• Yetişkinlere yönelik bu devasa LEGO Technic™ Uygulama Kumandalı Cat D11 Buldozer 42131 model yapım setiyle, detaylarla dolu güçlü bir inşaat aracı yapın.
• Tatmin edici bir yapım deneyiminin keyfini çıkarın, sonra modelin çok sayıda özelliğini ve işlevini keşfedin. Buldozerin gerçekçi hareket etmesini sağlayan, Ekim 2021’de yeni çıkan LEGO paleti inceleyin.
• Buldozerinizi çalıştırmak için CONTROL+ uygulamasını kullanın. Buldozer modelini sürerek, bıçağı kaldırarak, indirerek ve eğerek ya da riperi ve merdiveni kaldırarak ya da indirirerek buldozeri canlandırın.
• Kendinize ya da Cat buldozerere ve başka havalı araçlara hayran olan birine en iyi hediyeyi mi arıyorsunuz? Bu etkileyici inşaat aracı, mükemmel bir hediye fikridir.
• Bu Cat modelinin yüksekliği 26 cm, uzunluğu 57 cm, genişliği 37 cm’dir.
• 6 adet AA gereklidir (sete dahil değildir). Ayrıca 2 adet no. 15 motor, 2 adet büyük motor ve 1 adet hub içerir.
• Bu Cat modeli, Cat meraklılarının çok beğeneceği orijinal renkler ve grafiklerle gerçeğine çok benzeyen ince detaylarla doludur.
• LEGO Technic evreni, sürükleyici ve zor bir yapım projesi arayan LEGO hayranlarına yönelik, inşa edilebilen gelişmiş modeller sunar.
• Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen LEGO Technic yapım parçaları, titiz sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri böyle olmuştur.
• LEGO Technic parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR