lego-technic-4x4-mercedes-benz-zetros--786-9b.jpg
lego-technic-4x4-mercedes-benz-zetros--786-9b.jpg
lego-technic-4x4-mercedes-benz-zetros--93-b04.jpg
lego-technic-4x4-mercedes-benz-zetros---8689-.jpg

LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Kamyon 42129 - 12 Yaş ve Üzeri Araç Sevenler İçin Uygulama Kumandalı Koleksiyonluk Yaratcı Oyuncak Yapım Seti (2110 Parça)

Fiyat : ₺11.200,00(KDV Dahil)

Ucuzunabak: En İyi Fiyatlarla En Çok Beğenilen Ürünler !

1.000 TL ve üzeri ücretsiz kargo !Güçlü oyuncak kamyonları ve inşaat oyuncaklarını seven herkes, bu LEGO® Technic Uygulama Kumandalı 4x4 Mercedes-Benz Zetros Kamyon (42129) modelini yaparken çok eğlenecek. Gerçekçi özelliklerle dolu bu oyuncak kamyon, yetişkinler ile 12 yaş ve üzeri çocuklar için sürükleyici bir yapım deneyimi sunar. Kabin kapılarını ve kaputu açın. 4 tekerlekte de çalışan süspansiyona göz atın ve vites kutusunu incelemek için servis kapağını açın. Bu model ayrıca dönen radyatör fanlı detaylı bir motora sahiptir. Bir LEGO Technic modelinde ilk kez bu modelde diferansiyel kilidi bulunur. Kamyonu engebeli arazilerde sürmek için uygulamayı kullanarak diferansiyelleri kilitleyin ve açın. Uygulamayı keşfedin Bu modelde yapım aşaması sadece başlangıçtır. Bu güçlü makineyi test etmek için CONTROL+ uygulamasını kullanın. Direksiyonu çevirmek ve diferansiyel kilidini çalıştırmak için farklı kontrol ekranlarını kullanın. Uygulamadaki meydan okumalar ve başarılarla oynamanın pek çok yolu var.
• İnşaat oyuncakları hayranları, Mercedes-Benz Zetros Kamyonun model versiyonunu yapmaya bayılacak. LEGO® Technic CONTROL+ uygulamasını kullanarak bütün muhteşem fonksiyonlarına göz atın.
• Bu LEGO® Technic Uygulama Kumandalı 4x4 Mercedes-Benz Zetros Kamyon (42129) modeli, 4 lastikte de çalışan süspansiyon, detaylı vites kutusu ve diferansiyel kilidi gibi orijinal detaylarla doludur.
• Gerçekçi tasarım özellikleri arasında yarış temalı çıkartmalar ve 2 yangın söndürücü bulunur. Bayrakları kullanarak bir engelli parkur oluşturun ve farklı arazilerde kamyonun becerilerini test edin.
• Bu set, yetişkinler ile 12 yaş ve üzeri çocukların birlikte oynaması için harikadır. Ayrıca zor bir yapım deneyimi arayan genç LEGO® model severler için de muhteşem bir oyuncaktır.
• Oyuncak kamyon modelinin yüksekliği 21 cm, uzunluğu 48 cm, genişliği 19 cm’dir.
• 6 adet AA pil gerekir (dahil değildir). Gerektiğinde pil kutusu kolayca ayrılarak piller değiştirilebilir.
• Bu uygulama kumandalı LEGO® Technic kamyonu, setin içindeki 1 adet Bluetooth® kontrollü akıllı hub, 3 adet büyük motor ve 1 adet orta motorla çalışır.
• LEGO® Technic yapım oyuncakları, bir sonraki yapım aşamasına hazır LEGO hayranlarına daha iler düzey bir deneyim sunar.
• Dayanıklı, birbiriyle uyumlu ve her seferinde güvenle birleştirilebilen LEGO® Technic yapım parçaları, titiz sektör standartlarına uygundur ve 1958’den beri böyle olmuştur.
• LEGO® Technic parçaları, katı global güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için düşürülür, ısıtılır, ezilir, bükülür ve analiz edilir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR