barbie-ve-sevimli-hayvan-arkadaslari-f-ef14d-.jpg
barbie-ve-sevimli-hayvan-arkadaslari-f-ef14d-.jpg

Barbie ve Sevimli Hayvan Arkadaşları Fpr48

Fiyat : ₺395,00(KDV Dahil)

Ucuzunabak: En İyi Fiyatlarla En Çok Beğenilen Ürünler !

1.000 TL ve üzeri ücretsiz kargo !

Barbie, iki sevimli evcil hayvan, bu hayvanların bakımı ve onlarla bağ kurulması için malzemeler içeren Barbie oyun seti, hayvansever çocuklara verilecek harika bir hediyedir. Barbie evini bu minik hayvancıklarla paylaşıyor. Taba rengi yavru köpek ve gri tavşan, sevimli ifadeleri ve eğlenceli duruşlarıyla çok şirin. Besleme, bakım ve oyun gibi temaları destekleyen aksesuarlar, hikayeyi zenginleştiriyor. İki mama kabı, bir deste havuç ve kemik, yemek zamanı için mükemmel bir fikir. Fırça ile evcil hayvan veya Barbie'nin saçı taranabilirsiniz. İpli oyuncak sayesinde yavru köpekle daha hareketli oyunlar oynanabilir. Ayrıca Barbie, kahverengi sepetinde hayvan dostlarından birini taşıyabilir. Hayvan dostlarını geride bırakmayı hiç sevmeyen Barbie, giyimiyle de sevgisini yansıtır: Gri atletin üzerinde pati baskılı pembe "love" (sevgi) çıkartması vardır. Mavi ve beyaz çizgili etek, beyaz ayakkabılar ve fiyonklu pembe saç bandı, Barbie'nin stilini tamamlar. Çocuklar, Barbie'nin hayvanlara bakmasına yardım etmeye ve bu hayvanları kendilerininmiş gibi sahiplenmeye bayılacak! Giysileri ve aksesuarlarıyla Barbie, yavru köpek figürü, tavşan figürü ve temaya uygun aksesuarlar içerir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

Özellikler:
•Barbie, 2 evcil hayvan (taba rengi yavru köpek ve gri tavşan) ve çok sayıda oyun aksesuarı içeren bu set, hayvansever çocuklar için harika bir hediyedir!
•Sevimli ifadeleri ve eğlenceli duruşlarıyla bu 2 hayvanı evine götürmek isteyeceksin!
•Yemek zamanı için bir deste havuç, kemik ve biri pembe biri mavi olmak üzere 2 mama kabı bulunur!
•İpli oyuncak ile çekişmeli oyunları canlandırarak ve fırçayla hayvanları tarayarak, Barbie'nin hayvan dostlarıyla bağını güçlendirebilirsin.
•Barbie, pati baskılı ve "love" (sevgi) grafikli gri atlet giyerek hayvan sevgisini belli eder. Ayrıca mavi ve beyaz çizgili eteği, beyaz ayakkabıları ve fiyonklu pembe saç bandı bulunur.
•Çocuklar, Barbie ile her şeyin mümkün olduğunu keşfetmelerini sağlayan bu Barbie oyun setiyle hayvan sevgilerini yansıtma fırsatı bulacak!

Ürünün Boyutları: 15.5 x 6 x 32.7 cm
Ürün Ağırlığı (gr): 333
Yaş Grubu: 3Y+
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR