barbie-tasinabilir-portatif-evi-2-kat--73-058.jpg
barbie-tasinabilir-portatif-evi-2-kat--73-058.jpg
barbie-tasinabilir-portatif-evi-2-kat--92b0-3.jpg
barbie-tasinabilir-portatif-evi-2-kat--b-6389.jpg

Barbie® Taşınabilir Portatif Evi, 2 kat ve 4 oyun alanı, yavru köpek ve aksesuarlar dahil mobilyalı ev, 3 yaş ve üzeri HCD47 - Pembe

Fiyat : ₺990,00(KDV Dahil)

Ucuzunabak: En İyi Fiyatlarla En Çok Beğenilen Ürünler !

1.000 TL ve üzeri ücretsiz kargo !

Hikaye anlatımına uygun onlarca aksesuarı, iki kat ve dört oyun alanında 360 derece oyun imkanıyla bu ev, yaratıcı zihinleri burada yaşamaya davet ediyor. Özgün Barbie tarzıyla tasarlanan ve baştan sona mobilyalarla donatılan bu modern ev, sevimli yavru köpek dahil, çocukların hikayelerini canlandırarak oynayabileceği her ayrıntıya sahip. Dostlarınızı kapıda karşılayın, mutfakta ikramlıklarınızı hazırlayın ve iki kişiyi ağırlayabileceğiniz yemek masasında servis yapıp eğlencenin tadını çıkarın. Hareketli oyun gününün ardından bebeğinizi (ayrı olarak satılır) çatı katındaki konforlu yatağına yatırıp iyi uykular dileyin. Sevimli mobilyalar ve aksesuarlar sayısız hikaye anlatımına ilham verir. Oyun saatleri sona erdiğinde set kolayca toplanarak katlanabilir ve eğlenceye dilediğiniz yerde devam edebilmek için taşınabilir. Hikaye anlatımına ilham veren birçok aksesuarıyla bu ev, 3-7 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir. Bebek ürüne dahil değildir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Özellikler:
•2 kat ve 4 oyun alanında 360 derece oyun imkanı sunan, baştan sona mobilyalı Barbie 'nin Modern Evi'nin kapıları her yaratıcı hikayeye açık.
•Banyo, mutfak, yemek odası ve çatı katındaki yatak gibi oyun alanlarının her biri özgün Barbie tarzı taşıyan renkli tasarımlara sahiptir.
•Üst kısmı "tak ve oyna" tasarımlı olan yemek masası, sandalyeler, tabaklar ve konforlu yorgan gibi eğlenceli birçok aksesuar, mobilya ve tabii sevimli yavru köpek, çocukları diledikleri hikayeyi anlatmaya ve yaşamaya davet ediyor.
•Şık tasarımlar ve modern ayrıntılar, her hikaye anlatımı oyununa kapı aralıyor. Tüm set kolayca toplanabilir ve katlanarak taşınabilir.
•Hikaye anlatımı oyunlarına uygun birçok olanak sunan bu ev, 3-7 yaş arası çocuklar için harika bir hediyedir. Çocuklar, Barbie Bebekleri ve aksesuarları koleksiyonlarına ekleyerek bu evde diledikleri eğlenceyi yaşayabilir. Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.

Ürünün Boyutları: 42.2 x 13.6 x 32.6 cm
Ürün Ağırlığı (gr): 1676.5
Yaş Grubu: 3Y+.
Kutu İçeriği: Barbie'nin Taşınabilir Portatif Evi, 1 adet yorgan, 1 adet havlu, 1 adet masa, 2 adet sandalye, 2 adet tabak, 2 adet fincan, 2 adet çatal, 1 şişe sabun, 1 adet askı, 1 kızartma tavası ve 1 adet yavru köpek figürü dahildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR