barbie-ruya-evi-115-cm-75ten-fazla-aks-5d-b88.jpg
barbie-ruya-evi-115-cm-75ten-fazla-aks-5d-b88.jpg
barbie-ruya-evi-115-cm-75ten-fazla-aks-43f9-b.jpg

Barbie® Rüya Evi (115 Cm), 75'ten Fazla Aksesuarı Bulunan, 3 Katlı Oyuncak Bebek Evi 3-7 Yaş Arası GRG93

Fiyat : ₺7.312,00(KDV Dahil)

Ucuzunabak: En İyi Fiyatlarla En Çok Beğenilen Ürünler !

1.000 TL ve üzeri ücretsiz kargo !

Barbie'nin Rüya Evi'ne Hoş Geldiniz!

Barbie'nin Rüya Evi'ne Hoş Geldiniz!

10 oyun alanı, özelleştirilebilir detaylar ve rüya gibi diğer özellikleri sayesinde bu evde oynanan her oyun birbirinden benzersiz. Her katta eğlenceli detaylar içeride çocukları bekliyor!
Her köşedeki muhteşem oyuncaklar ve parçalar, çocukları uzun hikaye anlatma oyunlarına davet ediyor. Çocuklar, hayallerindeki düzeneği kurmak için havuzu, kaydırağı ve çim alanını diledikleri gibi düzenleyebilir!
Sesler, şarkılar ve ışık ayarları sayesinde çocuklar, hikayeyi tek düğmeyle geceden gündüze ve oyundan partiye taşıyabilir.
Hayvan dostların yeri de hazır! Sete dahil olan köpekçik ve kedicik; yumuşacık çimlerde, minik bir kaydırakta ve havuzda doyasıya eğlenebilir.
Kullanılan araçlar, ışıklar ve ses efektleriyle donatılmıştır. Bu sayede minikler, gerçekçi hikâyeler ve harika oyunlara hayat verebilir!
Hareketli asansörü aynı anda 4 bebek veya bir Barbie tekerlekli sandalye kullanabilir. Çocuklar, Barbie bebekleri asansörle diledikleri kata çıkarabilir!
Pelüş battaniyeler, modern ayrıntılar ve eğlenceyi zirveye çıkarmak için dönüştürülebilen mobilyalar gibi 75'ten fazla parçayla oyunlar artık daha keyifli!
Saatler sürecek bir macera!

Saatler sürecek bir macera!

3 yaş ve üzeri çocuklar, Barbie Rüya Evi'nin kapılarını aralamak için sabırsızlanacak! Özelleştirilebilir detaylar ve farklı oyun alanları ile bu evde canlandırılacak hikayeler hiç bitmez!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR